[:ua]Про Нас[:]

[:ua]Еко-малина – це тандем професіоналів, досвідчених садівників, які готові поділитися з Вами не тільки якісним посадковим матеріалом, а й власним досвідом успіху вирощування декоративних саджанців, плодово-ягідних кущів. Починаючи з 2003 року забезпечуємо створення розплідників декоративних культур від саджанця до добрива, вирощуючи більше 70 тис. Рослин на рік. Головна спеціалізація нашого підприємства – вирощування декоративних 1-2 літніх саджанців для подальшого дорощування, збір і реалізація насіння, надання ландшафтних послуг в озелененні. Турбота про екологію, зовнішній вигляд і пряме призначення саду робить нас більш відповідальними за якість життя майбутнього покоління.

Наші пріоритети:

-Провід реалізацію і відправку саджанців від 1 шт. за ціною сайту. У нас НЕМАЄ умови «МІНІМАЛЬНИЙ ЗАМОВЛЕННЯ», в розділі Каталог присутні саджанці з продажем по 10 шт-це обумовлено тільки тим, що упакувати однорічний саджанець вкрай складно, також це вимагає чималого часу. Деякі саджанці, де присутня в назві «Ціна за 1 саджанець» ви можете купити поштучно.

– всі пропоновані нами насіння проходять перевірку на схожість – фотографії з наших експериментальних парників в розділі «Статті» .Растенія, які Ви купуєте, отримані з першокласних насіння таких країн як: Україна, Австрія, США, Польща, Китай, Угорщина, Індії. Щорічно, власними зусиллями, ми заготовляємо десятки кілограм насіння тиса, блакитний їли, сосен і багатьох інших хвойних і листяних рослин. Проводимо живцювання понад 60 тисяч рослин щорічно.

Схожість насіння, якість, подальший розвиток саджанця перевіряємо у власній лабораторії системою контролю вегетації «Vegetation control system» – розробкою нашої компанії.- ми вирощуємо посадковий матеріал декоративних культур для подальшого дорощування в відкритому грунті або контейнері – це одне, двох річні рослини, у нас найбільший асортимент однорічного саджанця. У 2014 році ми почали виробництво морозостійких магнолій, пропонуючи клієнтам рослини в одно- двох річному віці за ціною 38грн., Ціною, доступною кожному покупцеві. Восени 2014 заклали новий розплідник по вирощуванню декоративних ліан і пряно- ароматних культур. Так, навесні і влітку 2015 року, асортимент рослин збільшився на 50%. У 2016 році ми почали вирощування кущів для створення живоплотів.-Пропонуємо рідкісні, красиво квітучі дерева і ліани зі світових колекцій в однорічному саджанці – це Магнолія чампака, гліцинія, Евкаліпт, орхідейні дерево, Пауловнія, Золотий дощ, рододендронів та азалій та багато інших рослин.

забезпечуємо наших клієнтів необхідними добривами це Осмокот, перевалочними технічними горщиками відмінної якості, стимуляторами коренеутворення – укоренітеля відомої фірми Химал, торф’яними таблетками для лісових культур.Бесплатно консультуємо при створенні розплідника;
– пропонуємо доступну ціну кожного нашого кліенту- це 5-19 грн. за одне-дворічний саджанець;
– Чи не беремо передоплати. Доставляємо рослини і насіння до 2 діб накладеним платежом.Прі отриманні Ви зможете оглянути саджанці а потім оплатити.

Крім усього цього, запрошуємо Вас в розділ статті – там з нашого особистого досвіду викладені цікаві статті по вирощуванню саджанців, всі матеріали ілюстровані нашими фото.
Будемо вдячні за Ваші відгуки.[:]